Hakkımızda

Hakkımızda

İşletmemiz Manyas Darıca mahallesinde Mandıra işletmeciliği olarak 1955 tarihinde Dede’miz (Paşa) Hacı Mustafa Özdemir tarafından kurulmuştur. İkinci kuşak Amcamız Adnan Özdemir ve Babamız Abidin Özdemir (merhum) kardeşlerin baba mesleğini devam ettirerek; şu anda faaliyet göstermiş olduğumuz Paşaoğulları Süt Ürünleri satış yerimizi 1984 Mayıs ayında açarak günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir.

Kuruluş yıllarından bu yana süt ve süt ürünleri yelpazesinde hizmet veren firmamız Manyas’ın adının duyurmasında katkıda bulunarak sektöründe önemli bir yer sahibi olmuştur.

Vizyonumuz;  yurt içinde önemli bir yer edinerek; ülkenin dört bir yanında kaliteli, lezzetli ve doğal süt ürünlerini tüketiciyle buluşturabilmektir.

Misyonumuz;  gıda ürünlerini kaliteli ve ucuz, sağlıklı olarak üreticiden tüketiciye uygun koşullarda buluşturmak, çevreyi ve doğayı koruyan, bilinçli üretime destek veren, toplumsal sorumlulukları yerine getirmeyi hedefleyip, yasa ve değerlerden asla taviz vermeyen bir anlayışla hareket etmektir.